Oferta archiwalna

Opiekun w Schronisku

Oferta archiwalna

2 700,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę


opiekunka Szamotuły, niania Szamotuły, opiekun Szamotuły

Praca opiekuna to asystowanie w czynnościach codziennych mieszkańców schroniska, tj. utrzymanie czystości i higieny, pomoc przy spożywaniu posiłków, zażywaniu leków, wsparcie duchowe, animacja oraz nadzorowanie życia w placówce. Również usługi opiekuńcze w stosunku do osób niepełnosprawnych. Praca stacjonarna w placówce na 3 zmiany (6 -14 - 22) przez 5 dni w tygodniu, także w soboty, niedziele i święta.


Wymagania

Wykształcenie minimum średnie i kurs opiekuna medycznego lub opiekuna osób starszych - warunki niezbędnie (wymóg kursu nie dotyczy pielęgniarki i rehabilitanta). Książeczka zdrowia sanepid - warunek konieczny. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi. Oczekiwana empatia i cierpliwość oraz wysoka kultura osobista.


Oferujemy

Oferujemy umowę o pracę lub umowę zlecenie (możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy, np. dla chcących dorabiać). Wynagrodzenie zależne od poziomu wykształcenia, doświadczenia w zawodzie opiekuna i efektów pracy - od 2.700 zł brutto miesięcznie; raz w kwartale premia, świadczenia z funduszu socjalnego.


Klauzule informacyjne

Aplikuj

Ważne do: 2020.01.24, wyświetleń: 813

nr ogłoszenia: 939